| Simplegirlbb a întrebat:

Buna,TPU. Iubitul imi cere sa ii arat " pisicuta" la apelul video. Avem relatie la distanta. Nu ne-am mai vazut de la sfarsitul lui mai. Nu sunt de acord cu asta dar el mi-a spus in felul urmator:"sunt multe pasarici pe internet,doar ca eu pe tine te iubesc, cu tine vreau sa ma simt bine.

24 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Https://www.olx.ro/anunturi-agricole/animale-domestice-pasari/pasari/
pai muiere cumpara una si arata-i pasarica ta

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Esti MGTOW cumva?

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu,nu vreau sa ma etichetez cu nimic și cu nimeni, nu vreau sa port vreo eticheta

| RAY a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Tu?

| Lule a răspuns (pentru RAY):

Ray, a spus pisicuta nu pasarica

| RAY a răspuns (pentru Lule):

Https://www.olx.ro/......timisoara/
ai dreptate

| Lule a răspuns (pentru RAY):

Ooo, ce minunate sunt :X

| RAY a răspuns (pentru Lule):

Daca vrei sa ne combinam isi trimit toate pisicile de pe pagina

| Lule a răspuns (pentru RAY):

Hihi happy, esti simpatic, dar nu te cunosc asa ca nu pot da un raspuns. Oricum multumesc pentru oferta cu pisicile :X

| RAY a răspuns (pentru Lule):

Ma cunoaste o tara intreaga si tu, asta e trist

| Lule a răspuns (pentru RAY):

Hihihappy

| Subsemnatul123 a răspuns (pentru RAY):

Nu stiu

| mihai69 a răspuns:

Și întrebarea ta este?!?

| Andreeush a răspuns:

Lasa-l. Mai bine singura decat cu unul ca el. Cine stie ce ii poate trece prin cap sa faca cu pozele cu timpul.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Retardat. Dump him.

| Necunoscut112 a răspuns:

Sub nicio formă să nu faci asta. O să regreţi 100%.

| Subsemnatul123 a răspuns:

Desparte-te de el. Din ce am auzit, relatiile la distanta nu tin niciodata, deci concluzia din asta este ca la un moment dat o sa va despartiti si poate sa foloseasca poze cu pisicuta ta ca sa te santajeze. Internetul este plin de pisicute care probabil arata mai bine decat pisicuta ta deci nu cred eu ca vrea el sa se simta bine doar cu pisicuta ta doar uitandu-se video la ea. Asa poate pur si simplu sa intre pe un site porno si n-o sa fie mare diferenta.

| EmmaSimona1323 a răspuns (pentru Subsemnatul123):

Nu toate relatiile la distanta nu tin, eu am avut relatie la distanta timp de un an, acum suntem casatoriti si avem 2 copii. Mai depinde si de caracterul omului si baiatu asta clar nu are asa ceva

| RAY a răspuns (pentru EmmaSimona1323):

Ce e rau in a face sex virtual cu iubita ta?

| EmmaSimona1323 a răspuns (pentru RAY):

Nu m-am referit ca e rau, dar la cum a pus problema " sunt multe pasarici pe internet ", ca si cum nu imi arati tu caut alta si dupa a bagat vrajeala tipica " eu doar pe tine te iubesc " cu gandu ca ii pune capac. Daca intr-adevar o iubea nu o mai presa sa faca ceva ce nu e de acord.

| RAY a răspuns (pentru EmmaSimona1323):

Asta cu adevarat o iubea sunt vrajeli copiate de baieti de la fete, noi stim ce vreti voi si ce vrem noi

| Rux04 a răspuns:

Bună, te sfătuiesc să nu i-o arăți. Mai bine desparte-te de el dacă vine cu asemenea propuneri! Mai bine vă vedeți și o faceți și este mult mai plăcut.

| Rux04 a răspuns (pentru Rux04):

Și dacă vă veți despărți poate publica pozele pe internet.

| IulianaStieTot a răspuns:

Nu o face, crede-ma, nu vrei sa ajungi in situatia stupida in care va departiti si sta si share-uiteste pozele pe toate site-urile.