| RigorMortis a întrebat:

Iubitul meu se simte complexat de mărimea penisului său deși are 18 cm; mie una mi se pare Ok. Intrebarea mea este: are de ce sa se simtă complexat? Rog seriozitate!

7 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ii este ciuda ca altii o au de 25 sau 30 de cm. =)) http://www.libertatea.ro/......ce-1389900 sau http://www.ele.ro/......pat--31412

| dolceromania a răspuns:

De ce se simte complexat? Vede zilnic penisuri mai mari? Poate problema esti tu? Te-ai gandit la asta?

| RigorMortis explică (pentru dolceromania):

De ce as fi eu problema?

| dolceromania a răspuns (pentru RigorMortis):

Pai poate nu-i arăți că te satisface, simte el prin prisma a ceea ce faci tu când faci dragoste cu el, poate ești prea largă, atunci apare complexul asta că crede că o are mica.

| RigorMortis explică (pentru dolceromania):

Nu intra in discuție nici o varianta din cele spuse, pentru ca mi-am început viata sexuală din Noiembrie si am vorbim cu el ca nu are de ce sa se simtă prost pentru ca ma satisface chiar foarte bine. Asa ca problema nu e la mine

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Nu are de ce sa se simta rolling on the floor ce intrebari doamne. oricum am venit sa fac misto aici happy

| RigorMortis explică (pentru AnoNymOuSS11):

Atunci poti pleca daca ai venit sa faci mișto. Du-te la alta categorie, poate găsești întrebări care sa iti placa.