| anonim_4396 a întrebat:

joi merg la mare si sunt pe stop, mi.a venit ieri si ca azi fiind luni as putea ca joi sa ma bag in apa? Scuzati categoria, dau Funda!

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Pana joi sau vineri probabil ca menstruatia se va termina sau in cel mai rau caz vor mai exista inca scurgeri dar care vor fi practic nesemnificative. Ai putea folosi in acele ultime 1-2 zle OB-uri chiar si daca esti virgina. Multa sanatate!

4 răspunsuri:
| DeathIncarnate a răspuns:

Dacă nu lași o dâră maro, lași una roșie

| Ralukafay a răspuns:

Mai bine folosesti OB decat sa ti se intample ceva jenant.

| Otto19 a răspuns:

Nu iti recomand, iubita mea a facut asta si i-a curs din ce in ce mai mult.

| Zamfir_Luisa_2000 a răspuns:

Da poti sa intrii in apa dar sa folosesti si tu un o.b., asa...de siguranta