| fernanda_3714 a întrebat:

L-am visat pe baiatul de care sunt indragostita de mai multe ori. Ce inseamna? Dau funda big grin

Răspuns Câştigător
| cupcake02 a răspuns:

Inseamna ca ti-a ramas in subconstient...

3 răspunsuri:
| Narcis2007 a răspuns:

Inseamna ca...crezi in prostii

| MajorAsshole a răspuns:

Nu inseamna nimic. Poti sa visezi orice ai in subconstient - spre EXEMPLU, daca la varsta de 8 ani l-ai vazut pe tatal tau dandu-i o palma mamei tale (repet, e doar un exemplu), la varsta de 30 de ani poti sa ai un vis in care sotul tau (sa presupunem ca te-ai casatorit intre timp) ii da o palma mamei tale, in aproximativ aceleasi circumstante in care mama ta a primit o palma de la tatal tau cu 22 ani in urma. Ce inseamna asta? Ca sotul tau nu o place pe mama ta? Nu, inseamna ca nu poti sa deduci neaparat ceva din vise, in general.

| tigersss a răspuns:

Inseamna ca in cel mai scurt timp veti fi impreuna