| Helooandrei a întrebat:

La școală îmi place de o fata,însă când i-am zis, a zis că are prieten,dar, se tot uita la mine.Ce vrea sa insemne?

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
5 răspunsuri:
| MihaiNicu23 a răspuns:

Ca poate te testeaza sa vada daca o placi cu adevarat si poate ramane singura intre timp.

| VICTORTPURO a răspuns:

Salut, in primul rand tin sa mentionez ca esti bravo ca ai avut curaj sa ii spui direct ca o placi, faza ca te admira ascunde totusi ceva, o variant ar fi ca nu are prieten si a nascocit asta pentru ca a fost prin surprindere cand I-ai zis ca o placi si inca nu stie ce sa iti spuna referitor la acest capitol, ori varianta 2 ca are intr-adevar prieten dar are un interes totusi in tine, sper ca te-am lamurit putin.