| Freky229 a întrebat:

Locuiesc la casa, azi a venit cumnata mea la noi sa stea o saptamana la noi, azi pe la 5 am intrat peste ea in baie, nu am stiut ca e cineva, iar am intrat era dezbracata si facea baie, eu am 16 ani iar ea 27, am spus pardon si a zis "nu, nu" mai stai, iar eu am facut sex cu ea... A zis sa vin la ea in camera la 00:00 acum, ce sa fac? Eu stau la etaj iar parintii mei la parter. Sotul ei este plecat si nu ma inteleg bine cu el, daca afla, dar are niste picioare sexi cumnata.

Răspuns Câştigător
| kandaraki a răspuns:

Baiatul s-a plictisit si a inventat o poveste, are fantezii sexuale din lipsa activitatii sexuale, iar voi ati luat-o pe bune si ii dati inca sfaturi! ha ha ha

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Iar ai fantezii cu cumnata?
Ai mai pus intrebarea asta si in trecut.

| Violleta2022 a răspuns:

Parca erai fata in mesajul asta, cand voiai sa faci striptis cu prietenul tau, uite aici, intrebarea scrisa chiar de tine:

https://www.tpu.ro/......ma-imbrac/

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea vrea, nu o refuza.

| Kira5854 a răspuns:

Hmm... sunt unele situatii in care trebuie sa ti cu casa. Ar trebui sa le spui alor tai si sa ii faci o favoare fratelui tau pentru ca familia ramane acolo, nu un vagin umblator. Daca esti dispus sa risti o cearta cu ai tai, poti sa faci sex cu ea. Aici depinde si de relatia ta cu familia. Cat de mult iti pasa de ei sau nu.

| Namurianu a răspuns:

Pai daca e cumnata ta inseamna ca e femeia lu fratitu nu? nu te intelegi bine cu fratitu? simplu ...nu i freca femeia