| CottonCandy a întrebat:

Buna TPU.:* Lucreaza cineva de aici la Parcul acvatic din Mamaia, Aqua Magic?big grin As vrea sa ma angajez la anul si vreau sa stiu cum sunt taratati angajatii, etc. Astept incurajari.laughing Funda.love struck
P. S.: Scuzati >categoria:"

1 răspuns:
| A12NDRA a răspuns:

Pai nu prea stiu dar cunosc pe cineva de acolo iar sefa este foarte buna, depinde unde reusesti sa te angajezi daca la vreun topogan o sa lucrezi in schimburi.In rest e f tare, mai ales ca dupa ce se termina programul poti si u sa te dai acolo unde lucrezi.Iar in weekenduri sunt concerte.Deci...Succes!