| anoonym a întrebat:

Luna trecuta mi-a venit menstruația pe 23 si mi-a întârziat. La începutul lunii mi-a curs foarte putin sange pe chiloti iar acum cand trebuia sa imi vina nu a mai venit. Ce pot face? Am început viața sexuală

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Fa un test de sarcina din prima urina de dimineata luni si apoi mergi la medicul tau ginecolog. E posibil sa fii insarcinata.

| raluk27 a răspuns:

Cred ca esi însărcinată. Sangerarea aceea mica, de la începutul lunii e cauzata de nidatie (cand ovulul fecundat se "prinde" de uter). Fa un test de sarcina.