| Meowly1 a întrebat:

Buna TPU! Luna trecuta, pe 25 aprilie am facut petring cu prietenul meu si probabil mi-a introdus un deget cu lichid preejeculator. Ziua urmatoare, pe 26 aprilie, mi s-a inceput ciclul care a durat ca de obicei 5 zile. Ciclul meu este destul de regulat de 26-28 zile, insa acum e 25 mai, au trecut 30 zile si inca nu mi-a venit. Sunt sanse sa fiu insarcinata?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vad ca joaca cu organele sexuale a inceput dar vad ca nu aveti nici un feld e cunsotinte despre anatomia umana si nici despre reproducere ceea ce este teribil de jenant, sa ajungi ditamai fata si sa nu stii ca poti ramane insarcinta NUMAI prin penetrare vaginala cu un penis, nu cu degetul, perdeaua, chilotii, apa din baie sau degetele murdare.

Bineinteles ca nu sunt sanse sa fii insarcinata in conditiile in care v-ati jucat!

PS Foloseste cuvantul romanesc de "mangaiere, atingere" daca nu stii engleza, fiindca "petring" nu exista in nici o limba!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Mai așteaptă. Dacă nu vine deloc, poți fi.

| Hammurabi a răspuns:

Se numește petting.
Petring se spune numai când pe iubitul tău îl cheamă Petrică. laughing

| Together a răspuns:

Nu. Daca dupa ciclu nu ti-a ajuns sperma in vagin nu ai cum sa fii insarcinata.

| Anonim508 a răspuns:

Din punctul meu de vedere sunt șanse foarte mici de a rămâne însărcinată!