| PopCandyRo34589 a întrebat:

Bună TPU, m-am cunoscut cu un băiat pe reteaua de socializare el mi-a spus daca vreau sa fiu iubita lui si eu i-am spus ca sa ma intrebe peste câtiva ani dacă el nu imi mai trimite mesaj înseamna ca nu ma mai place. Eu cand îi trimit mesaj de exemplu chestii dinalea "Daca nu trimiti mesaj la 12 persoane peste 1 an iti va muri mama" de fiecare data cand trimit mesaje il vede foarte repede dar nu imi raspunde...ma mai place?
Funda pentru un raspuns bun!

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

rolling on the floor))))))))))) Saracu cred ca n-a stiut nimic despre tine cand te-a intrebat daca vrei sa fii iubita lui. Imi imaginez cum l-a lovit ca bolovanu in cap cand a vazut ce porcarii ii trimiti

| Kaℓi a răspuns:

Esti norocoasa ca nu iti raspunde la mizeriile alea de mesaje. Probabil daca ti-ar raspunde, ar fi ceva neplacut...
Nu mai trimite prostiile alea.

| HazelEyes77 a răspuns:

Voua va place sa va jucati unul cu altul va tachinati prin mesaje se pare. Eu zic ca te a placut de ti a propus sa fii iubita lui dar tu i ai raspuns intr-un mod copilaresc. Acum si el iti raspunde in acelasi mod. Vrea sa ti vada reactia... daca ti e indiferent sau nu faptul ca nu ti mai acorda aceeasi atentie. Daca il placi si tu nu te mai purta asa. Merge o glumita doua dar nu continui in ritmul asta ca se va plictisi la un moment dat.

| Claudia2018 a răspuns:

Pai nu e prost ca tine sa ia in serios rahaturile alea cu share ca altfel moare maica ta poate... Eu asa cred. Tu ce zici? happy