| Monstrul a întrebat:

M-am despartit de ea la 10 luni, de o saptamana fix, as vrea sa o am innapoi, i-am gresit foarte mult, nu stiu cum sa ma revansez.[nu idei, gen:cadouri
. ceva mai special.nu stiu.va rog ajutatu-ma.
best ia fundita.

3 răspunsuri:
| Intelligence a răspuns:

Fratee...tot ce trebuie sa stii de la inceput e ca :
tra sa te inarmezi cu rabdare pentru ca va trebui sa insisti mult si vei reusii in final dar asta doar daca fata mai are sentimente pentru tine.
Deci.asa am patit eu cu pr`meu.la inceput.mi-a gresit f.mult.am ajuns sa-l urasc pentru tot raul care mi l-a fct.insa dupa aceea.a ajuns in stadiul tau.si eu ink il iubeam[bate fierul cat e cald].si saracutsul de el a trebuit sa insiste vreo 3 luni. zilnic.zi de zi.sa`mi arate ca e bun ca se schimba ca a gresit dintr`o prostie.ca nu va mai face asa.adica sa se chinuie sa`mi recastige increderea//Daca i`ai gresit mult parerea mea.este ca asta trebuie sa faci.sa-i arati ca`ti pare rau.si indiferent de cat de multe ori te repsinge sa revii mereu pentru faptul ca o iubesti.prietenul meu asa a facut.a resuit.nu sunt cea mai blanda.dar m`a recastigat cand credeam ca totul e pierdut.nici acum nu`mi vine sa cred.
fundita daca te-am ajutat`hee hee

| Aimkiller a răspuns:

Am o idee nebunawinking nu am incercat dar eu te sfatuies sa incerciwinking. spune-i unei prietene deale ei sa o cheme seara intr-un loc sa se intalneasca...intr-un parc ceva acolo ai grija ca pe iarba sa fie pusa o patura si cu ceva de mancare iar cand ea se aseaza iesi din un tufis sau dupa un copac ceva si sarut-o sau cereti scuze si spune-i ca vrei sa o luati de la capatwinking daca vrei sa dai funda ok dar eu am vrut decat sa ajut nu ma int fundawinking

| madutza_9119 a răspuns:

Sunt cam in aceeasi situatie cu fostul pr
am ajuns sa il urasc pe omul pe care il iubeam cel mai mult pe lumea asta deoarece mi-a gresit foarte mult
inca il mai iubesc si poate ca l-as ierta pentru tot daca s-ar schimba si mi-ar demonstra ca ii pare rau
fosta ta prietena e foarte norocoasa ca ti-ai dat seama ca ai gresit si ca vrei sa o recuceresti
fostul meu inca nu si-a dat seama de greselile facute
asa ca lupta pentru iubirea voastra chiar daca nu va fi usor
daca te mai iubeste pana la urma te v-a ierta si va fi totul bine.
baftatongue
as vrea sa am si eu norocul asta dar cred ca voi ramane doar cu gustul amar al greselilor lui