| Ionut121208 a întrebat:

Buna TPU, m-am indragostit de o fată(eu avand 15 ani, ea avand 14).
La cum ne comportam unul cu celalalt, ambii avem aceleasi sentimente unul fata de celalalt. Dar, e o problema!
Ea este sora unuia dintre cei mai buni ptieteni ai mei. Ce sa fac? Credeti ca el va intelege, sau trebuie sa renunt fie la prietenia cu el, fie la posibila relatie cu ea?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Ce sa inteleaga, fratele fetei?
Doar nu vrei sa te insori maine cu fata, nu?
Sunteti prieteni si chiar poti sa-i spui baiatului, ca iti place de sora lui.
De altfel nu-i nimic rau sau deplasat in relatia asta, ca nu i-ai furat prietenului, iubita, ci sora.

Stii tu ceva, dar nu stii ce-i corect! Uite aici:
Este bine sa NU te dai niciodata, la iubita prietenului tau!

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Pai si ce legatura are daca este sora prietenului tau? Sta el cu tine sau ce?

Vorbeste in continuare cu fata, zau asa...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu văd care este problema dacă ea e sora prietenului tău cel mai bun.E soră-sa, nu gagică-sa.Nu ai de ce să renunţi aşa din start la unul dintre ei.