| la_Costa_Ciina_1992 a întrebat:

BUNA TPU

M-am inscris la Fitness acum o luna.Il plac pe Antrenor...mereu se uita la mine. Nu stiu daca ma place sau asa este stylul lui. As dorii sa vorbesc cu el sa ma bag in seama dar sunt timida.
mie teama ca o sa ma respinga daca ma apropii de el sa il sarut etc...Mie frica ca o sa ma respinga si ce parere o sa aibe despre mine si cum o sa ma priveasca. Prin asta trecem toate cand iubim pe cineva. Problema e ca mie rusine.Sunt mai plinuta nici o data nu o sa fiu vazuta ca una slaba. Mie frica sa ma dau pe langa el. Locuiesc in Germania.El este Grec :/ NU stiu cum sunt greci.Nu stiu cum sa intru in vorba cu el..cum sa il abordez.

11 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Ei,daca face asa si e grec,nu trebuie sa mai faci nimic,deja te-a "vazut" el pe tine si incearca sa se apropie.
Numai sa ai grija sa nu aiba familie sau sa-si simta postul amentintat,daca incearca ceva...
Zambeste-i ceva mai mult si incurajeaza-l din priviri,nu cred ca va rata ocazia.
Si e perfect ca esti plinuta,aduci a statuie greaca, grecii au un fetis cu asta.
Dar sa ai grija sa nu-i oferi prea repede ceea ce cere, fii vesela, jucausa, vioaie si cucereste-l lasandu-te cucerita!
Bine?
happy

| CoquineNoire a răspuns:

Ii zici asa.
baby, te-as face ghemotoc si te-as tine in cutia Pandorei toata ziua.

PS. cutia Pandorei e vaginul meu.

zeule din Olymp, hai sa facem o olimpiada mai ceva ca aia din piesa BUG Mafia, vreau sa fac cunostinta cu oole tale, Remus si Romulus, lasa-ma sa fiu lupoaica ta, sa te hranesc cu laptic.

| MandrilaVasileRadu a răspuns (pentru CoquineNoire):

laughing de unde le scoti?

| greece12 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Vezi c-ai confundat Atena cu Roma.

| CoquineNoire a răspuns (pentru greece12):

Permite-mi sa te corectez...
conform wikipedia "Înainte de nașterea lor, bunicul lui Romulus și Remus, Numitor și fratele său Amulius au primit tronul lui Alba Longa la moartea tatălui lor. Numitor a primit puterile suverane ca drept al nașterii sale, în timp ce Amulius a primit trezoreria regală, inclusiv aurul adus de Eneas din Troia."
Eneas este o figura in mitologia greaca si Troia isi are originea tot in mitologia greaca.
Greaca vine de la greci...Atena e capitala Greciei.
yes yes.
1-0 pentru mine.

| CoquineNoire a răspuns (pentru MandrilaVasileRadu):

Din cutia pandorei...aia de sus, baby.

| greece12 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Confunzi mitologia greaca cu cea romana.
Vrei intregul citat?
"Romulus și Remus (771 î.Hr.¹- 5 iulie 717 î.Hr. Romulus) (771 î.Hr.- 21 aprilie 753 î.Hr. Remus), fondatorii tradiționali ai Romei, au apărut în mitologia romană drept cei doi fii ai preotesei Rhea Silvia, avându-l ca tată pe zeul războiului, Marte. Conform legendei înregistrate de către Plutarh și Livius, Romulus a servit ca primul Rege al Romei."
E vorba de mitologia romana si de intemeietorii Romei.
Nu jigni istoria pentru o simpla incapatanare, e stupid, mai greseste omul.

| CoquineNoire a răspuns (pentru greece12):

Greece, nu te-ai prins...stiam ca la aia te-ai referit.
am vrut sa gasesc o referinta catre mitologia greaca, spusa in gluma.

| greece12 a răspuns (pentru CoquineNoire):

Daca ai avea idee macar de mandria exagerata pentru radacinile lor,nici in gluma n-ai fi incercat sa glumesti cu grecii pe tema asta.
Ma rog,n-aveai de unde stii, bine ca suntem pe un site romanesc.
Si nu te stradui sa tii scorul cu mine, n-am senzatia ca iau parte la vreun concurs, discut si ajut, atat.

| SorinTudor a răspuns:

Depinde de varsta lui si a ta laughing banuiesc ca ai 21 judecand dupa numarul din coada numelui tau...happy Daca antrenorul este de varsta aproapiata poti sa intrii in vorba cu el si daca va fi ceva iti va cere el tie numarul de telefon sa mai vorbiti. laughing P.S din ce oras esti?

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Nu-mi place ce vad aici... sad