| Bbbbbbbbbgfddd a întrebat:

Buna TPU m-am masturbat cam dur azi si mi s-a inrosit rau ata de la penis si ma doare rau si penisul s-a inrosit si am niste bubite mici si rosii, am crezut ca s-a rupt ata dar e încă acolo, ce pot sa fac sa scap de usturime si roseata?

Răspuns Câştigător
| Emilian65 a răspuns:

Sa te speli cu apa si sapun, sa te ungi cu o alifie de galbenele si pentru cateva zile sa lasi masturbarea la o parte.

9 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Salut! Da te cu tetraciclină cremă, si o perioada lasa l@ba, ca sa te vindeci, ce varsta ai?

| BlyeeetAK47 a răspuns:

Du-te la medicul Urolog.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru BlyeeetAK47):

Bun raspuns, un medic urolog il va ajuta.

| NameInUse a răspuns:

Bag-o in apa clocotita.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NameInUse):

Ce prostie ai zis

| NameInUse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Glumeam si eu.laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru NameInUse):

Poate el nu stia de glumă si facea ce ai zis tu, si se nenorocea.

| NameInUse a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Cine poate sa faca asta, frate? Nu i-am zis sa se frece cu iedera, urzica sau mai stiu eu ce. Nu cred ca ar face cineva asta. Toti ne-am fript macar o data in viata, stim senzatia si n-o facem intentionat.

| nikname a răspuns:

Doar spalate mai des.