| pufuletzandreea a întrebat:

M-am tot gandit in fel si chip cum as putea sa ii spun unei persoane care am avut o relatie de 3 ani ca nu mai merge, ca vreau sa sa ne despartim, mi-a dat 1000 de motive sa nu mai am incredere in el si m-a dezamagit de nenumerate ori..nu as vrea sa il fac sa sufere,,cu toate ca ar fi pentru el un soc daca i-as spune ca nu mai vreau sa continuam,,, motivul despartiri e,,, nu ma mai face fericita si ca m-a dezamagit prea mult ..nu mai am sentimente pentru el sad

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Spune-i! Dar nu -l lăsa cu ''ochii în soare''. Explică-i de ce ai ales să vă despărţiţi. Şi asigură-te că nu este nimeni de faţă şi doar voi doi. Sau ca totul să fie mai uşor... dă-i semnale că nu mai e acea chimie între voi.

2 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Daca tu te respecti pe tine, atunci spune-i frumusel adevarul, asa cum ai facut aici.

| LuMix a răspuns:

Spune-i adevarul
dar daca vrei sa sufera flipteaza cu alti baieti in fata lui