| unbaiatfrumos69 a întrebat:

m-ar putea ajuta cineva cum sa ies din fz si sa-mi explice cum? Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Balanica12 a răspuns:

Nu o mai băga în seamă o vreme, gen o săptămână sau o lună, 2 poate 3, vezi dacă te caută sau nu și dacă o face tu trebuie să fii schimbat și să o faci pe ea să înțeleagă că tu acum vrei altceva. Ai șanse foarte mari să o pierzi, nu riști nu câștigi, dar ai șanse si mai mari să-i schimbi părerea despre tine. Schimbă absolut tot la tine, vestimentație, timpul liber să fie spre favoarea ta și comportamentul. Nu trebuie acum să o tratezi cu indiferență mare doar că ea trebuie să înțeleagă că tu vrei altceva, fi gentil, finuț și gândește înainte să acționezi. Acum tu trebuie să înveți ca data viitoare să nu se mai întâmple asta indiferent de tipa chit că-i bună sau nu. Dacă ea nu te mai bagă în seamă știi destul de clar că trebuie să-ți vezi de drum. Dacă vorbește cu tine și îți spune că te-ai schimbat asta-i bine înseamnă că până aici ți-ai făcut treaba bine, de aici încolo știi deja că trebuie să acționezi... Dar trebuie neapărat să te ții de treabă și să nu o cauți. Dacă ești la aceeaș școală, treci pe lângă ea, spune-i bună... nu vorbiți prea mult cât să vadă că e ceva schimbat. Vorbește cu ea dar nu cum vorbeai înainte, gen cățeluși acum schimbă foaia. E foarte greu să ieși de aici și altă soluție înafară de asta nu văd. Fii mai bărbat ca să zic așa. După ce vezi că te caută, propune-i să vă vedeți și de aici încolo schimbarea între tine și ea sigur se va schimba. Sper că te-am ajutat!

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca ai intrat in fz si ceri ajutor aici, sincer, n-ai nicio sansa.

| unbaiatfrumos69 explică (pentru Adry05):

La ce te referi?

| Adry05 a răspuns (pentru unbaiatfrumos69):

Cand o fata te baga in friendzone e evident ca n-are niciun pic de atractie fata de tine, cand cineva n-are atractie pentru tine din prima s-o castigi pe parcurs e extrem de greu spre imposibil, daca nu stii sa produci atractie si te bazezi pe un site de genul, ai sanse aproape inexistente

| unbaiatfrumos69 explică (pentru Adry05):

Putem vorbi te rog in privat?

| RAY a răspuns:

Daca fata te vede ca un frate, din ce sa iesi, vrei incest cu ea, ai fost un catelus si asa vei fi mereu

| RandomStudent a răspuns:

Nu mai vorbesti cu fata respectiva

| Balanica12 a răspuns:

Nu o mai băga în seamă o vreme, gen o săptămână sau o lună, 2 poate 3, vezi dacă te caută sau nu și dacă o face tu trebuie să fii schimbat și să o faci pe ea să înțeleagă că tu acum vrei altceva. Ai șanse foarte mari să o pierzi, nu riști nu câștigi, dar ai șanse si mai mari să-i schimbi părerea despre tine. Schimbă absolut tot la tine, vestimentație, timpul liber să fie spre favoarea ta și comportamentul. Nu trebuie acum să o tratezi cu indiferență mare doar că ea trebuie să înțeleagă că tu vrei altceva, fi gentil, finuț și gândește înainte să acționezi. Acum tu trebuie să înveți ca data viitoare să nu se mai întâmple asta indiferent de tipa chit că-i bună sau nu. Dacă ea nu te mai bagă în seamă știi destul de clar că trebuie să-ți vezi de drum. Dacă vorbește cu tine și îți spune că te-ai schimbat asta-i bine înseamnă că până aici ți-ai făcut treaba bine, de aici încolo știi deja că trebuie să acționezi... Dar trebuie neapărat să te ții de treabă și să nu o cauți. Dacă ești la aceeaș școală, treci pe lângă ea, spune-i bună... nu vorbiți prea mult cât să vadă că e ceva schimbat. Vorbește cu ea dar nu cum vorbeai înainte, gen cățeluși acum schimbă foaia. E foarte greu să ieși de aici și altă soluție înafară de asta nu văd. Fii mai bărbat ca să zic așa. După ce vezi că te caută, propune-i să vă vedeți și de aici încolo schimbarea între tine și ea sigur se va schimba.

| CeSaAleg a răspuns:

Ce e fz?

| unbaiatfrumos69 explică (pentru CeSaAleg):

Friendzone

| Erenusk a răspuns (pentru CeSaAleg):

Friendzone