| bombardieruNambărOan a întrebat:

Ma confrunt cu o problema grava. Recent am aflat ca iubita mea a facut sex in trei cu doi prieteni de la ea de la țară. Nu stiu daca sa fiu suparat pe ea deoarece si eu am facut acelasi lucru cu doua colege de clasa. Sa ma despart de ea fara sa ii spun nimic sau sa ii spun?

Răspuns Câştigător
| HadesSs a răspuns:

Eu zic sa va intalniti toti 6 si sa organizati ceva frumos laughing

11 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Esti la fel de vinovat ca ea. Asa ca intrebarea ta nu prea isi are rostul.

| mihai69 a răspuns:

Îi spui după ce te trezești, că prea frumos visezi!

| MihaiNicu23 a răspuns:

Mai bine ii spui si din cate se vede nu duci lipsa de fete te combini tu repede.

| GoldenZenith a răspuns:

laughing macar aveți ceva in comun: va place menage a trois.
Nu știu de ce vă băgați în relații daca nu sunteți capabili să vă onorați "datoria" de iubit/a. Macar fii fairplay și spune-i că ai făcut și tu la fel.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Când te-ai trezit era dimineață?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ne povestesti ce ai visat aseara?

| Anapanda a răspuns:

Practic amandoi v-ati inselat reciproc. Deci eu zis sa va intalniti si sa vorbiti despre asta ca doar nu v-ati inselat degeaba.