| Paranoia_6347 a întrebat:

ma inteleg super bine cu un baiat, amandoi suntem in aceiasi clasa cei mai buni prieteni, tot timpul iesim prin oras si ne intelegem super bine, iar acum de 2 saptamani de cand mi-am facut un prieten(iubit) nu stiu ce s`a intamplat cu el, parca nici nu ma mai cunoaste, iar cand il sun sa il intreb daca vrea sa iesim sa ne plimbam, spune ca nu mai are chef de nimic si sta toata ziua in casa. sad Ce ar trebui sa fac sa fie iar cu era inainte, finca ne intelegeam super bine. crying

Răspuns Câştigător
| DavidDj a răspuns:

E normal ce se intampla.El iti acorda atata atentie pentru ca te placea f mult, iar acum ca tu ai iubit, iai frant inima(sa zis asa) si nu mai vrea sa auda de tine.Parerea mea, sper ca te-am ajutat

2 răspunsuri:
| Raul_7987 a răspuns:

Poti sa vorbesti cu el si sa ii spui ca faptul ca ai iubit nu ineamna ca l-ai uitat si sa il intrebi daca te desparti de iubit veti fii la fel de buni prieteni. Cred ca la inceput ar fi bine sa il intrebi de ce te evita ca sa vezi daca acesta este motivul (poate sa si minta).

| Delia16_8980 a răspuns:

Pei evident ca te place si, daca si tu il placi nu ezita. In cazul in caretu nu il vezi mai mult de catun prieten ar trebui sa ii explici cum sta treaba, iar daca nu merge si vrei sa il vezi fericit despartete de alawinking