| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU, ma numesc David, am aproape 13 ani si de ceva timp ma simt suparat. Acum vreo 2 luni am fost la un prieten acesta m-a rugat sa il masturbez si i-am facut (pana si-a dat drumul). Mi-e teama ca o sa rada colegii de mine si o sa creada ca sunt gay. Ajutor pls!

Răspuns Câştigător
| Invictusman a răspuns:

Pai se face și el de ras dacă e spune nu crezi? Hai sa o luam logic, prietenul tău ți.o făcut ție, tu lui. Deci și el este implicat în mod direct în treaba asta având în vedere ca și el te. a atins, ceea ce va reiesi ca și el este gay.

Dacă e puțin deștept nu o sa spună nimănui aceasta experienta gay fiindcă se va face de ras și el, deci va râde clasa și de el, de amândoi nu doar de tine.

Trebuia sa te gândești la treaba asta dinainte ca nu e ok sa faci acest lucru, data viitoare sa nu mai faci aceleași greșeli dacă vrei sa nu ai probleme.

| xDavid69 a răspuns (pentru Invictusman):

Mersi mult de raspuns si de faptul ca nu ai ras de mine

15 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

In alta intrebare spuneai ca vrei sa-ti convingi prietenul sa-i faci o laba. Acum te-a rugat el. Care-i adevarul?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu inteleg ce ajutor doresti de la noi?
Stii ca nu-i normals a faci acest lucru, nu?
De ce nu discuti cu tatal tau sa-i ceri sfatul, ca de la barbat la barbat?

| Emilian65 a răspuns:

Colegii tai nu au de unde sa afle ca tu i-ai facut laba colegului tau. Vor afla de la colegul tau sa in cel mai rau caz de la tine. Da, nu cumva va faceti laba reciproc?

| isemilia a răspuns:

Incearca sa faci in asa fel incat aceasta experienta (sa ii spunem asa) sa ramana intre tine si prietenul tau. Pe viitor sa te gandesti si la ce urmeaza dupa o anumita actiune.

| Saiko10 a răspuns:

Na ai ras bine la astia care te cred?

| rapandula a răspuns:

Nu se poate afla pentru ca v-ati facut reciproc laba. Daca tu nu-l dai in gat pentru ca vei fi numit gay, el de ce-ar face-o daca va avea acelasi rezultat?

| Freya1 a răspuns (pentru rapandula):

Ma amuza expresia "nu il dai in gat" la asemena postare laughing.

| FantasyBoy a răspuns:

Din moment ce a fost reciproc, ar fi cazul ca el sa-si tina gura, la fel si tu.Nu esti gay daca nu esti indragostit de el, daca nu te gandesti tot timpul la el, si esti atras de fete. La fel si in cazul lui.
Nu este nimic rau in ce-ati facut, daca este pe baza de prietenie si simpatie reciproca, daca nu exista asa ceva intre voi, atunci e naspa. Daca iti este prieten adevarat nu va spune nimanui ce s-a intamplat intre voi.

| xDavid69 a răspuns (pentru FantasyBoy):

A fost din prietenie, pentru ca imi este un prieten bun

| Gabriela19loredana77 a răspuns:

De ce trebuie sã afle colegi? Si de unde ar. Afla colegii tai? "prietenul" acela le-a zis? Nu prea se numeste prieten dat findcã te-a pus sã-i faci laba, alegeti ma-i bine prieteni si nu uita ca nu e viata roz, prietenul acela a vrut sã rada de tine
Eu zic sã inchei prietenia cu el
Apropo, de ce ai acceptat sã o faci!? Te va trage mâine poimâine in alte prosti astfel de oameni nu merita nimic apropo daca colegi nu afla nu se intampla nimic si daca el nu le zice oricum daca le zice isi strica imaginea si lui apoi lumea o sa il creada gay, deci nu cred ca va vorbi

| xDavid69 a răspuns (pentru Gabriela19loredana77):

I-am facut doar pentru ca mi-a facut si el inainte

| Gabriela19loredana77 a răspuns (pentru xDavid69):

Singur acasã in camera ta nu puteai? Trebuie sã gândesti cã vor fi consecinte inainte de a face acel lucru
Creierul organul ãla care ii cel ma-i important, nu gândeste?

Spune-i asa prietenului "bos dacã scuipi ceva la colegi te faci si pe tine de râs 1 nu vei ma-i fi prieten in veci cu mine lãbarule 2 aflã mã-ta si tactu' si atunci i-ai fãcut de râs pe ambii

| frestyfd222 a răspuns:

Vreau sa iti sug penisul sau sa te masturbez sunt baiat si sa nu te mai simti prost si instau meu este andreisvrn

| frestyfd222 a răspuns:

Ca sa te simti bine te masturbez si eu pe tine