| putadepeste5787658 a întrebat:

Ma numesc Florin, am 15 ani si sunt din Teleorman. Am o iubita de aproximativ 1 an si inca nu am incercat nimic cu ea pana acum 1 saptamana. M-am dus la ea acasa si am asteptat ca parintii ei sa plece ca sa incercam si noi ceva pentru prima data. Intr-un final parintii ei au plecat, iar eu si prietena mea am inceput sa ne sarutam tandru, sa-i pun mana in zona intima si eram pregatiti sa incepem actul sexual.Din pacate am incercat sa imi pun prezervativul insa am intampinat o mica problema.NU mi se scula nicicum.Am incercat pentru 3 ore incontinuu sa fac cumva dar nu mi se scula.Imi puteti spune de ce?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru numele lui Dumnezeu, esti copilas inca la 15 ani! NU av jucati cu organele sexuale, ca nu aveti habar cat risc de sarcina exista!
Bineinteles ca nu ti se scoala, esti inca micut, ai doar un cuc... mai ai rabdare sa cresti si intre timp, citeste despre riscurile sexului, despre organele sexuale masculine si feminine samd.

| corbulalbrosu a răspuns:

Ai fost afectat de o inhibitie psihico-mintala, generata de mai multi factori de stres. Probabil ca data viitoare intr-un cadru mult mai relaxant, incercarea ta va fi incununat de succes! Bafta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Nu ti s-a sculat pentru ca erai prea dornic sa faci sex. Sau poate ca te masturbezi des.

| Andreeush a răspuns:

Lipsa de experiență și stresul e de vină, mai așteaptă un an sau doi.
Iubita ta câți ani are?

| ywar a răspuns:

Pai ce experienta sa ai tu la 15 ani? Erectia o ai cand esti si relaxat, ori tu numai relaxat nu erai! Asadar, incearca si data viitoare dar nu pe fuga. Cand o sa capeti experienta o sa vezi ca o sa fii maestru international!
De ce faceti voi sex la 15 ani?

| SunF a răspuns (pentru ywar):

Dar ce are la 15 ani, nu poate sa sa-si bage si el puta de peste?‍♂️?

Răspuns utilizator avertizat
| BuBBlesykeSs a răspuns:

Asta inseamna ca nu trebuie sa faceti sex de acum

Răspuns utilizator avertizat