| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU...ma puteti ajuta cu ceva? Sunt impreuna cu un baiat de o luna si am vorbit cu el foarte multe...chiar nu stiu ce sa il mai intreb, aveti voi vreo idee ce as putea sa-l mai intreb? Cel mai bun raspuns dau FUNDA >big grin

Răspuns Câştigător
| Madyupsik a răspuns:

Pai baietii nu iubesc fetele siciitoare. Asa ca daca iesiti undeva sau vorbiti, cautati sa vorbiti despre ceea ce vedeti. Exemplu treceti printr-un parc. Deschide si tu tema cu o fraza,, Ador sa ma plimb, inspecial cind tu esti alaturi. Sau vorbiti la tel. si nu tacea spune-i despre tine si de la sine va porni discutia.
Intrebari sau teme de discutii. }
La ce te gindesti acum?
Crezi ca totusi vom reusi sa fim impreuna pentru mai mult timp?
Ce parere ai mine?
Cum crezi exista persoane ideale?
Cu trebuie sa fie fata potrivita pentru tine?
Ai facut in viata ta actiuni de care sa regreti mai tirziu?
Care este scopul tau in viata?
Crezi in sfirsitul umii.
Dar niciodata nu il intreba de fostele lui. Bafta

8 răspunsuri:
| Madyupsik a răspuns:

Asta a fost parerea mea... si sa nu te doara in cot de faptul cum sunt eu. Dar vad ca tu nu prea esti un izvor de pareri. Poti doar sa comentezi raspunsurile altora. Si nu tiam cerut sa imi faci vreo caracterizare. Aici fiecare isi scrie parerea adecvata dar tu se vede ca ca cautai un psihiatru, scuzze ai gresit adresa. Bafta poate il gasesti ca sincer ai mare nevoie big grin

| Madyupsik a răspuns:

Ou e clar ce- cu viata ta

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ea a raspuns prima si m`am grabit, si i-am dat funda...

| LovellyAngel a răspuns:

Sunt atatea subiecte de vorba. De exemplu o stire din revista, de la TV, din trecutul sau viata de zi cu zi. Imposibil sa nu stii ce sa il mai intrebi, trebuie sa ai putina inspiratiebig grin

| LovellyAngel a răspuns:

Nu alerg dupa o funda, mi-am zis parereatongue. Mersi de apreciere. Nici eu nu as pune astfel de intrebari ( Crezi in sfarsitul lumii? Cat crezi ca vom sta impreuna?rolling on the floor WTF, cred ca ar fugi ala de mine ca dracu te tamaielaughing).

| k_7073 a răspuns:

Tu iti dai seama cati isi pierd vremea citind tampenii din astea?

| imitatiedeom a răspuns:

Ca sa nu zic si eu la fel ca cel de sus, ca mi-am pierdut vremea citind asta, iti recomand o partida de sex`ut, cu siguranta vezi avea ce vorbi dupawinking

| anonim_4396 explică (pentru imitatiedeom):

Nu esti obligat sa`mi citesti intrebarea sau sa imi raspunzi...si nu vreau sa`mi incep viata sexuala;-)