| cosminel007 a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu ceva? Eu vorbesc cu o fata de vreo 5 luni pe net, sunt plecat in strainatate si luna viitoare merg in Romania si nu stiu ce cadou sai cumpar! Voi ce imi recomandati? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| andru10best a răspuns:

Cred ca nu ar trebui sa ii cumperi parfum - este tipic si poti da gres daca nu ii stii gusturile (eu am patit-o si nu a fost bine). Mai bine cumpara-i niste cercei cu perle (fetele chiar apreciaza perlele, iti spun din propria experienta) si invit-o la o cina intr-un loc cu o atmosfera aparte. Pe langa asta ii mai daruiesti un buchet generos de trandafiri si sigur o sa o impresionezi. Asculta la mine ca un cadou + o supriza nu are cum sa nu fie pe gustul ei. Succes si la cat mai multe momente frumoase!

6 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Cumpara-i ceva caracteristic tarii in care te afli,daca esti in Franta ia-i un turn Eiffel in miniatura, daca esti in Anglia ia-i Big Ben-ul tot in miniatura, ai prins ideea.
Daca mergi la un magazin cu suveniruri pentru turisti, gasesti tot felul de variante, greu te vei putea hotari!
Completezi cu o cutie de Ferrero Rocher si un brat de trandafiri si vei fi la inaltime!

| LuMix a răspuns:

Poti sai cumperi o bratara un parfum un colier
Funda?

| RCristofor a răspuns (pentru LuMix):

Pustiu,nu mai cersi funda, daca el considera ca l-ai ajutat sigur iti va acorda!

| simonafrumoasa a răspuns:

Orice iai cumpara tine minte ca pentru ea conteaza foarte mult ca-i de la tine. poate o bratara nesofisticata simpla si din astea. si desigur iubire ta este cea mai nepretuita si in acelasi timp scumpa.

| RCristofor a răspuns:

Salut,nu cheltuii prea multi bani pentru ca nu ai de unde sti daca fata iti este fidela, si vei regreta. Sfatul meu este sa-i cumperi un parfum pana in 50 de euro, desi e prea mult, sau o bratara.

| cosminel007 explică:

Va multumesc muult pentru raspunsuri, ati fost de mare folos happy Multumesc inca o data!