| aLinuTzBTT a întrebat:

Ma puteti ajuta si pe mine cu niste cuvinte/expresii care sa le placa la fete etc! Multumesc FUNDA!

Răspuns Câştigător
| CristianGrigor1986 a răspuns:

Ceea ce cauti tu se numeste 'abureala'. Fetele sunt cam satule de cuvinte goale. Cele mai frumoase cuvinte sunt cele care vin din inima.

Imi place cum iti sta parul astazi.
Ador tricoul/fusta/blugii tai.
Nu stiu de ce, dar astazi arati mai frumoasa decat de obicei.

Sunt complimente la indemana oricui.Briciul lui Occam e valabil si aici - cele mai simple complimente sunt cele mai bune complimente.

2 răspunsuri:
| georgian47 a răspuns:

Asta e tare de tot

| Laurvesta a răspuns:

Cred ca pot muri fericit, tocmai am vazut cum arata Paradisul.
Daca o privire ar putea ucide, ai fi o arma de distrugere in masa.
Sau incearca sa fii original, folosestete de ce ai in jurul tau pentru ai face complimente