| SIsi321j a întrebat:

BUNA TPU ...MA SCUZATI DE CATEGORIE DAR E CEA MAI POPULARE. Il cunosc pe un baiat de un an jumate cam asa, noi ne placeam mai de mult ieri ne-am reintelnit am facut de 2 ori greseala de a nu-l saluta, dar dupa l-am salutat si l-am intrebat ce face. si el m-a salutat si a zis ca bine si dupa s-a uitat in jos si a plecat.azi am aflat de la uuun baiat(prieten cu mine) ca el a vorbit mai detaliat cu baiatul de care imi place. Deci ce inseamna asta ca ii place de mine ca nu ii place de mine sau pur si simplu e gay?

1 răspuns:
| ℓσνє a răspuns:

Scuze, este doar parerea mea, dar eu cred ca este gay. straight face.