| Soophie94 a întrebat:

TPU! Mai e putin pana la ziua iubitului meu. De ziua lui sper sa ne ducem la mare si ma gandeam sa ii pregatesc ceva "WOW", sa il impresionez. Vreau sa iau petale de trandafir si lumanari rosii, poate si o sampanie, sa pun lumanari in cada, cada sa fie plina cu spuma, iar eu sa imi iau o lenjerie la fel de WOW, evident tot rosie. Pe langa asta, m-am gandit sa ii fac cadou un tablou, portret cu noi doi. Ce ziceti? Daca mai aveti idei, spuneti-mi, va rog! Fundita!

Răspuns Câştigător
| sensationn a răspuns:

Ce draguuuuuuuuuut ♥. Pai de cat timp sunteti impreuna? nu poti sa'i iei orice, trebuie sa fie in functie de cat timp sunteti impreuna :*

| Soophie94 explică (pentru sensationn):

Suntem impreuna de 2 ani jumate.

| sensationn a răspuns (pentru Soophie94):

A..pai daca nu i-ai dat pana acum, poti sa-i dai dar nu neaparat tablou, poate sa fie o poza cu voi intr-o rama draguta cu inimioare sau ceva de genu` asta. O sa-i placa, sunt sigura. Bafta si iubiti-va mult :*

| Soophie94 explică (pentru sensationn):

I-am dat cand am facut 1 an poza in rama cu inimioare si vreau sa fie ceva mai deosebit. Multumesc mult :*!

13 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Azµre a răspuns:

Ai spus tot, nu cred că te mai poate completa careva cu ceva... îi oferi mai mult decât merită.

| Soophie94 explică (pentru Azµre):

E iubitul meu, merita mult mai mult!

| Exilee a răspuns (pentru Soophie94):

La fel si eu. Sa-mi zici la ce ora sa vin.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
O noapte de neuitat e mai mult decât perfectă!
Te pup!

| RedheadOnTheRun a răspuns:

Super ideea ta happy si mai mult decat suficient. Hihi..sigur o sa te tina minte mult timp. avand in vedere ca fetele nu prea fac surprize de genul acesta happy.