| anonim_4396 a întrebat:

Buna TPU! Mai sunt sanse sa gasesc o fata cuminte si devreme acasa? Adica fete de varsta mea 23 de ani au incap numai prostii, eu vreau o familie, o casa a mea, un copil....etc!

30 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu cred mai multe femei neserioase gasesti decat oameni intregi la cap

| RAY a răspuns:

Nu impune nimănui nimic, ca nimeni nu vrea sa ii se impune ceva,cunoaste o fata,vb cu ea, dar nu ii impune ce vrei tu, tu ce vrei e treaba ta nu a ei, barbati romani considera femeia ca pe un obiect, ca pe o proprietate

| Violleta2022 a răspuns:

Da, destule! Chiar sunt aici pe forum cateva care pun aceeasi intrebare, daca mai sunt baieti cuminti si cu bun simt.

| Freya1 a răspuns:

E bine ca vrei asta dar nu te grabi.Degeaba iti iei pe cineva la locul ei, va căsătoriți, faceti copii si dupa isi da seama ca nu a experimentat viata suficient, te înșală sau pleaca.Zic eu.
Ai un pic de răbdare ca iti va veni rândul la toate.

| Emilian65 a răspuns:

Cauta si poate gasesti o fata pentru gusturile si pretentiile tale.

| Catrice a răspuns:

Cu mentalitatea asta, e clar.
Destule fete se mărită și fac copii de la 17-18 ani, majoritatea pe care le cunosc la 22 aveau al doilea copil.

| Andrei9887andy a răspuns (pentru Catrice):

Nu de genul ala de fete vorbesc eu si de cele care vor sa faca ceva in viata.Sa nu stea din floare in floare sa zic asa...

| SilentRain a răspuns:

Tu vrei familia da știi in ce constă una?
Vrei copil, dar ai stat vreo data cu in copil mic mai mult de 24 de ore?
Știi ce costuri necesita un copil?

Vorbești de parcă ai cunoscut toate fetele din Romania
Da mai sunt și din alea, dar dacă tu le consideri pe toate la fel nu o sa le vezi niciodată

| Andrei9887andy a răspuns (pentru SilentRain):

Da crede-ma ca stiu ce implica, da na...

| SilentRain a răspuns (pentru Andrei9887andy):

Vezi că realitatea nu e la fel că idealismul din mintea ta

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Ce răspunsuri bune dai nebunici.
happy bravo!

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Mulțam fain '
Și totuși ar trebui sa primească și un suc ceva, nu doar așa un bravo și gata laughing

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Eu am crezut ca te-ai sinucis.
Îți dă onur sawurma cu usturoi și pepsi rece rolling on the floor

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Uite cum mi-ai stricat zenul, să-mi bag cartofi la prăjit...
Nici de-al dracu nu mor'
Onur sa ii de-a "sawurma" cu usturoi lui ștoarfa de masa big grin

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Câtă ostilitate... Încă mai suspini după el laughing

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Cum poți suferi după cineva pe care nu l-ai iubit niciodată?

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Am glumit mai,, te sicanam doar. :*
Ma bucur ca te vad din nou pe aici suflețel frumos.

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Pai mă enervez, tu vrei sa te bat? Haa laughing
Măi sa fie am și fanii

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Da, de tine m-aș lasa bătut happy

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Bine draga, nu tolerez violenta asa ca ma voi îndrepta către o alta tipa :p

| SilentRain a răspuns (pentru Invictusman):

Îți dai seama că mă tăvălesc pe jos de oftiga, plătesc eu nu m-ai sa te ia și pe tine una laughing

| Invictusman a răspuns (pentru SilentRain):

Plătește mai bine un dicționar ca, cam ai nevoie. Pupi happy

| LoveSleep a răspuns (pentru SilentRain):

Va rog, terminați, ca vomit în gura.

| cristimihailov a răspuns:

Poti sa incerci la biserica.
Cica se mai aduna si persoane din astea.

| Saiko10 a răspuns:

Zic sa nu te grabesti, trebuie sa ai maturitate mentala si stabilitate financiara pentru o familie, nu trebuie sa grabesti nimic, cu cat inaintezi in varsta cu atat vei gasi fete mai serioase pentru ca simt si ele ca este timpul pentru o familie, la 23 de ani mai rar sa gasesti asa ceva.

| luffypk a răspuns:

Sunt sigur ca exista si fete de acest gen, depinde unde le cauti! Daca te duci in club, evident ca n-o sa gasesti neaparat o fata dornica de a intemeia o familie.

| TheLightBringer a răspuns:

Exista sanse desigur...hmm sa zic un 0, 2% din toate fetele pe care le vei intalni in aceasta viata deci sanse sunt dar mici ..practic e mai usor sa castigi la bilete straight face

| SilentRain a răspuns (pentru TheLightBringer):

Și cum îți explici că sunt atâția căsătoriți?

| Szekszinator a răspuns:

Sunt multe fete de genu in jurul meu, iti recomand Cresa Ciobanasului