| anonim_4396 a întrebat:

mi-a placut foarte tare de un baiat, dar acum tot mai putin nu stiu ce sa fac inca imi mai place da nici macar nu vorbim si nici nu cred ca se uita la mine cand trec pe langa el si ma simt prost, mentionez ca avem interese comune si ne stim de mult.

4 răspunsuri:
| GyeBaek a răspuns:

Poate ca ai avut o perioada in care il placeai si aceea peroada s-a terminat, si acum au ramas doar cateva ramasite in sufletul tau.

| Lora a răspuns:

N-ai dc sa te simti prost daca el are obrazul gros si iti intoarce spatele

| pamPammmPam a răspuns:

Dupa parerea mea ar trebui sa va gasiti un prieten comun si acela sa incerce sa afle de la el ce parere are despre tine. Poate ca si el te place dar este timid.winking

| alyalexxa a răspuns:

Eu zic ca nu merytawinking ignora-l si tu