| Steluta444 a întrebat:

Buna TPU mi.am taiat menstruatia 6 zile am avut 3 zile scurgere vaginală maro. Însă acum am o scurgere albicioasă fără miros și fără iritații nu am nici semne ca și când ar veni menstruația însă mă doare stomacul și am scaun foarte des mai des ca de obicei.
Credeti ca Este vorba de o sarcina? Menstruația mi-a întârziat odată anul trecut în decembrie dar și atunci doar vreo cinci zile și a venit însă cum nu a mai venit și nu dă nici semne decât durerile de stomac și a acestei scurgeri.
Ce credeti ce poate insemna?

3 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Bună! Ca sa ramîi însărcinată trebuie sa faci sex altfel nu ai cum, deci ai facut sau nu sex? Sau esti virgină.

| Steluta444 explică (pentru CristiDinBucuresti):

Am facut sex iar din pacate neprotejat

| Elenna09 a răspuns:

Pai tu ai facut... ca sa fii insarcinata?