| ILoveMyBed a întrebat:

mie imi place de un baiat, pana acum cateva zile credeam ca si el ma place dupa semnele pe care le dadea http://www.tpu.ro/......nd-suntem/ ( scuze dar mi-e lene sa scriu din nou) cand o prietena l-a intrebat daca vrea sa se combine cu mine el a zis ca nu pentru ca ii place de o fata din clasa de la el, dupa o alta prietena mi-a zis ca lui ii place de o alta fata, si eu nu stiu ce sa cred, ce sfat imi dati, sa renunt sau sa incerc sa-l fac sa ma placa? funda.

2 răspunsuri:
| Hirako a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa vorbesti tu cu el.Pe viitor nu mai iti trimite prietenele sa intrebe in locul tau, de la o varsta asta e de-a dreptul jenant si denota imaturitate.

Ori te place ori te-a bagat in zona de prieteni, ramane sa afli dupa ce vorbesti cu el fata in fata. ^-^

| Delia_Dinca_1990 a răspuns:

Renunta la el. Nu stie ce vrea. Poti gasi unul mai bun ca el. Sunt o mie de baieti pe lumea asta.