| anonim847483 a întrebat:

Buna TPU, nu prea am experienta asa ca vreau sa va intreb, cum este sa ti se bage penisul in anus? Doare? Va rog fiti seriosi, dau funda

7 răspunsuri:
| GusticelMititel a răspuns:

Te simti ca in rai

| mihai69 a răspuns:

Depinde. Dacă e mare, fără lubrifiant și manevrat brutal, doare rău.
Dacă e potrivit, bine uns și introdus cu blândețe, e chiar plăcut.

| corbulalbrosu a răspuns:

Sexul anal intretinut de o fata mai ales de varsta ta, este efectiv intotdeauna extrem de dureros chiar daca sunt respectate toate precautiile necesare de a fi luate si folosite pentru a fi intretinut un astfel de act sexual. Sanatate!

| mihai69 a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Mă tem că nu e fată...winking

| corbulalbrosu a răspuns (pentru mihai69):

în 30 Ianuarie | Andru001 a întrebat:
Buna TPU, am 12 ani si simt nevoia de a face sex, de exemplu azi am inceput sa mi-o frec si sa simt placere, dar numai pentru 2 minute, dupa n-am mai simtit nimic. Sunt fata, va rog fara glume sau ceva pentru ca chiar nu mai stiu cum sa ma controlez.
20 Februarie 2021 | Andru001 a întrebat:
Prescurtari pentru numele Andra, vreau sa fie multe dau funda
Andru001
în 25 Februarie | Andru001 a întrebat:
Pot purta unghii false daca joc handbal? ma va ingreuna cu ceva?

| google85 a răspuns:

Si azi are doua cu sexul anal... merge inainte cu putere

| mikakusanagi02 a răspuns:

Sa stii ca se simte putin asemanator cu constipatia dupa parerea mea qwq