| Jack99 a întrebat:

Nu stiu ce sa cred in legatura cu o colega. Se baga in seama cu mine pe Facebook, ma intreaba una-alta de scoala, dar mereu pune semne de pupici cand vorbim de mai multe ori. Alte fete, colege nu fac asa. Eu sunt nou in colectivul acela si nu o cunosc inca atat de bine. Cand stau si povestesc cu ea, mereu ma asculta, imi zambeste, rade daca fac o gluma si la randul ei e deschisa cu mine. Am auzit ca le-a povestit si colegelor ca a stat de vorba cu mine. Am prins-o de mai multe ori ca se uita la mine atat pe hol cat si la ore si cand priveam spre ea se uita in alta parte. Eu am crezut ca ma place, dar pe Facebook scria ca are prieten de mult timp si in cazul acela eu nu m-as baga niciodata, dar m-am uitat azi si am vazut ca si-a modificat statusul la relatie la single happy. Ce credeti ma place si daca da, ce ar trebui sa fac?

1 răspuns:
| AliceNeye a răspuns:

Cred te place, ar trebui sa vorbesti cu ea happy
Mai ales daca si tie iti place de ea... intreab-o de vorba, restul va veni de la sine