| DidosMari a întrebat:

Nu stiu ce sa fac, eu si prietena mea cea mai buna iubim acelasi baiat.Ea mereu imi spune ca il place sau cateodata imi face si in ciuda ca vorbeste cu el etc..Eu mereu ii spui ei ca nu il plac pe X dar totusi ma doare sa ii vad ca se iubesc si sincer as face ceva ca el sa ma placa. Spuneti-mi ce sa fac? Scz pentru categorie dar nu mai era categoria "Adolescenti"

Răspuns Câştigător
| RalukutzaRmX a răspuns:

Daca prietena ta e asa scarba s iti faca in ciuda, iti sugerez sa treci la treaba, sa vb cu el, nu stiu.sa faci ceva!winking