| Smileeeeeeeeee a întrebat:

Nu stiu ce sa fac,ma intelg foarte bine cu un baiat ma invita mereu pe la el,dar faza este ca el vrea sa se culce cu mine si nici nu suntem impreuna, eu nu mai sunt virgina am 18 ani! Dar nici nu vreau sa ma culc cu el asa din prima! si eu il plac dar mie teama sa nu-l pierd. El ma suna din cand in cand. nu ma mai sunat de vineri. Nu stiu cum sa ii explic ca nu vreau sa fac dragoste cu el asa din prima nici nu aveam o relatie stabila,el vrea sa facem asa repede! Chiar nu stiu cum sa-i explic, va rog ajutati-ma!

9 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

Daca vrea asa repede, nu are timp de pierdut cu tine! Daca cedezi te va tine numai pentru descarcat la nevoie si nu de iubita.

| ImmortalQueen a răspuns:

Buna.
Daca el nu o sa vrea sa te astepte si sa te inteleaga chiar daca ii explici frumos cand nu vrei asa din prima, atunci inseamna ca nu tine la tine si vrea doar s*x.

| h3r a răspuns:

Băiatul îți propune că tu îl lași, tu îi permiți.
Stai liniștită, vei ajunge curând la el.

| Felys a răspuns:

Atunci cand te invita la el il refuzi, si gata, ai scapat elegant sa ii refuzi partida de amor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Relația sexuală se începe după luni, nu după zile. De aici se vede clar că nu vrea ceva serios și chiar nu merită admirația ta.
De fiecare dată când mai vrea, trimite-l la cineva de pe centură, explicându-i că ce vrea el de la tine e fix același lucru, te tratează ca pe una de acolo.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu, el stie ca nu mai esti virgina (probabil ai o reputatie) si vrea sa se elibereze de stres. Pe cand tu, vrei o relatie. Stim sigur ca tu nu vei obtine relatia, intrebarea e daca el va obtine ce isi doreste!?

| 123lalala a răspuns:

Draga mea, nu ii permite sa te foloseasca doar pentru ai sadisface nevoile! lasa-l daca ar fi un baiat ok si de treaba ar trebui ca mai intai sa te intrebe daca vrei sa fi iubita lui, nu sa te faca sa te culci cu el! ai grija baietii sunt foarte vicleni! fundita?

| NeaPopa a răspuns:

Mergi intr-o zi la el, dar cu mama ta de mana si ii zici ceva de genul "Pff, ce ghinion, nu am avut cum sa scap de ea! ".

| deborazuzzu a răspuns:

Eu zic sa ii zici cu frumosul...fa-l sa inteleaga ca si tu il placi dar vrei sa o iei treptat cu totul.mai bine ii zici ca mai intai vrei sa fiti impreuna si apoi la un momendat sa te culci cu el, decat dupa sa il pierzi mai ales ca ai zis ca si tu il placi..mai bine ii zici totul si poate o sa inteleaga decat sa-l pierzi si totusi daca el tine la tine cu adevarat o sa inteleaga si o sa accepte dar daca nu tine la tine si vrea doar sa va culcati mai bine las-o balta.bafta si sper sa se termine frumos intre voi :*:*:*