| Jack99 a întrebat:

Nu stiu deloc cum sa am o legatura fizica cu o fata, am 24 de ani si nu stiu cum si ce sa fac. Nu stiu nimic in legatura cu asta.

13 răspunsuri:
sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Indiferent de vârsta pe care o ai.
Dacă la 24 de ani spui că nu știi nimic în legătură cu asta, ceva este greșit și incomplet în afirmația ta.
Asta ar însemna că
Nu ai citit până acum nici o carte.
Nu ai văzut până acum nici un film.
Nu ai văzut, auzit și înțeles nimic din ceea ce se întâmplă în jurul tău.
Nu ai fost atras sexual niciodată de către o fată.
Dacă ai fost atras, niciodată nu ai făcut nimic legat de asta.

Niciodată nici o fată nu a arătat vreun interes sexual pentru tine, iar dacă a făcut-o, t nu ai făcut nimic în legătură cu asta.
Dar hai să spunem că toate acestea s-au întâmplat totuși cu dta.
Să admitem că asta este situația, nu știi absolut nimic în legătură cu asta.
Dacă nu știi absolut nimic, ai măcar simțul umorului?
Ți se mai întâmplă să râzi din când în când, și cu și fără motiv?
Asta ar fi un început bun.
======
Dar din viața ta pe TPU, văd că nu ești chiar așa de virgin sufletește.
Astfel în 14.11. 2015 scriai... Am si eu o nelamurire... imi place de o fata si cred ca si ei ii place de mine.
În 31.03. 2016 ai invitat o fată în oraș
In 13.05. 2016 la fel.

în 29.10. 2016 te cerți cu ea.
19.11,2016, alta pe Facebook.
06 12 2016Buna! Am 22 de ani si inca nu am avut prietena
Păi ai avut deja două, vrei să spui că nu ai făcut sex cu ele.
20 03 2017 altă prietenă, a treia.
18.09.2017, alta, a 4-a.
30 Martie 2018
Salut! Am o colega de facultate care mereu ma pupa, ma imbratiseaza.
Și tu ce faci? Aștepți să te violeze ea pe tine? (Eu am pățit-o de asta te întreb).
8 Noiembrie 2018
Salut! Ce inseamna a fi virgin la minte?
Păi cam asta, ce pățești tu, fetele te iau în brațe iar tu rămăi ca piatra.
8 Februarie 2019
Buna. Daca am 24 de ani si nu am mai fost cu o femeie. Ce sa fac cand ies cu una? Cand stiu sa pun mana pe ea,. unde sa pun? Cand sa ne sarutam, sa ne luam de mana. De unde stiu toate astea?
Și fata nu te ajută de loc, să pui mâna, nimic?
8 Februarie 2019
Buna. Daca am 24 de ani si nu am mai fost cu o femeie. Ce sa fac cand ies cu una? Cand stiu sa pun mana pe ea,. unde sa pun? Cand sa ne sarutam, sa ne luam de mana. De unde stiu toate astea?
Astea toate până azi, când te simți din nou la zero.
Sau ești la zero, sau anunți pe toată lumea că nu ai avut niciodată nimic.
Citește de sus până jos aceste spicuiri din existența ta TPU.
Hai din nou să spuunem că sunt reale.
Eu mă simt nu prieten cu tine, ci de-a dreptul frate cu tine.
Aveam chiar 24 de ani. Nu eram chiar virgin, dar, ca să te citez pe tine, sufletește, da.
Doream să îi spun unei fete te iubesc.
Am mai povestit asta pe TPU, cei ce citesc a două oară, să mă scuze.
Ea lucra la un ghișeu într-un mall al acelor vremuri prin anul 69.
Aveam de străbătut prin mall cam 50 de metri până la ghișeul, la geamul de la o mică cabină unde lucra, ca să pot discuta cu ea. Îmi era atât de frică, timiditate încât am avut nevoie de o jumătate de oră, ca să străbat 50 de metri, în care mă forțam eu pe mine însumi, de parcă aș fi mânat un bou cu biciul, mă împingeam eu pe mine însumi înainte, mă străduiam să pun un picior înaintea celuilalt, să mai înaintez un centimetru. Când am ajuns lângă ea, eram așa de epuizat încât nu am reușit să mai rostesc nici un cuvânt decât să o privesc cu disperare. Noroc că era fată deșteaptă, a văzut ce vreau și a deschis ea discuția.
Deci se poate să fii așa de timid cum rezultă de mai sus. Asta te cred.
Așa că, văzând toate cele de mai sus, nu știu dacă să râd sau să plâng din cauza ta.
Concluzia mea.
Nu te poate ajuta nimeni. Nici pe TPU, nici din altă parte.
Este toțuși o șansă.
Tu însuți.
Să răspunzi tu pentru tine la întrebarea ce vrei, atunci când ești cu o fată.
Ai mai fost și o să mai fii.
Asta este. Ce vrei. Nu te fă că nu știi, că nu ține.
Poți să ne minți pe noi o dată la trei luni că nu știi nimic din ceea ce să faci cu o fată.
Tu pe tine nu te poți minți.
Decât dacă ai mintea împărțită fix în două.
Adică schizo-fren.
Asta se tratează.
Dar nu ești. Dacă ai fi pe bune, nu ți-aș spune.
De ce?
Pentru că nu are rost să îi spui unui nebun ca este nebun, că nu te crede.
Că ești mincinos pot să îți spun, relaxat, fără să greșesc deloc.
Citește cele de mai sus, tu le-ai postat pe TPU, nu altcineva.

| IonutzMariusz a răspuns (pentru sadrian46):

Doamne îți mulțumesc! De când aștept pe cineva cu un asemenea răspuns! Chiar mi-a făcut ziua super mega extra bună cu acest răspuns! BRAVOO, acum numai am cuvinte!

| Plato a răspuns:

Mda, ar trebui sa fii ceva mai explicit. Te referi ca nu stii ce sa faci sa ajungi acolo sau ca, odata ajuns acolo, nu mai stii ce sa faci?

| Crackman a răspuns:

Daca nu ai facut sex... nu este mare branza. iti bagi initial penisul in femiei, iar totul devine natural. Desigur la inceput o sa scartai, dar tine de practica.

| Lizuca1234 a răspuns:

Da-ti 2 palme si trezeste-te. Ori te calugaresti, ori iti iei inima in dinti si treci la fapte. Esti barbat, sau muiere? Gaseste una mai experimentata care te poate invata ce si cum si treci la treaba. Succes!

| Plato a răspuns (pentru Lizuca1234):

Aia e solutia? Sa gaseasca pe una sa-l fufa, in loc sa gaseasca pe cineva special, pentru a fi solemn si votiv pentru prima data?
Ma intreb ce planuri o fi avand Dumnezeu cu oameni ca tine.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru Plato):

Extraordinar... deja o dati in romantisme, se transforma barbatii in muieri plangacioase ca la 24 ani nu au dat si ei de o p***a. Hai sa fim seriosi, majoritatea o fac prima data cu cineva experimentat. Nu e nimic iesit din comun. Plato, mai iesi din biserica si chill, respira omule!

| Plato a răspuns (pentru Lizuca1234):

Imi pare rau ca pentru tine sexul se poate realiza si in camp, poate chiar prin gard, cum mi-a zis cineva o poveste.
Atat e dragostea? penis-vagin?
Draga mea, mai bine iesi tu din lumea ta trista si superficiala. Sexul nu e doar fizic, e o conexiune intersufleteasca, spirituala, o desavarsire a iubirii.
Daca pentru tine inseamna a merge repede in boscheti sa dai din cur 2 minute, ok, bucura-te de mizeria ta, dar nu intina chestia asta si pentru altii.
"Iata capodopera nestiintei voastre!" - Victor Hugo

| sadrian46 a răspuns (pentru Lizuca1234):

Plato nu respiră doar dacă este moral. Dacă scrie undeva că nu este moral să respiri, el nu mai respiră.

| Lizuca1234 a răspuns (pentru Plato):

laughing iei lucrurile mult prea personal. PS- sexul e super misto si in camp si in boscheti, banuiesc ca tu stai in dormitor si il programezi. Miercuri si sambata, nu? Viata e frumoasa, daca stam sa ne lamentam nu vine nimeni sa ne scoata din groapa. Peace

| Lizuca1234 a răspuns (pentru sadrian46):

Mi-e mila de el!

| folos a răspuns:

Publi24/matrimoniale

| DooDoo234 a răspuns:

Te referi la o relatie sexuala sau doar asa niste saruturi si imbratisari pe acolo?