| anonim_4396 a întrebat:

numai pot! ma simt ingrozitor.e vorba de baiatul cu
care am stat. am auzit ca a stat cu mine la misto si am inceput sa plang eu chiar am tinut la el. a stiut sa se prefaca foarte bine! as vrea sa ma razbun pe el...plsss. fara chestii de genu ca,, razbunarea-i arma prostului,, pentru ca sunt sigura ca fiecare din voi a simtit nevoia de razbunare macar odata. plsss.dau funda...va rog! sa simta si el macar putin din ce am simtit eu.

13 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Nu ai cum sa te razbuni!
Mai grav e ca prin razbunare te-ai face si mai mult de ras.
Fii mai degraba indiferenta si spune si tu pe la toate colturile mici rautati:ca era cam fraier si in timp ce stateai cu el te plictiseai, ca ii mirosea gura cand te saruta, ca s-a basit in timp ce te strangea in brate, ca il controlau mereu parintii la telefon etc.
Iar ca sa ii faci cu adevarat in ciuda, fii total indiferenta si iesi cu alt tip cat mai repede chiar pe sub nasul lui.Atunci o sa se vada ca nu il pretuiesti chiar deloc si nu ai simtit mai nimic pentru el.Asta o sa-l cam roada!

| Domiinic a răspuns:

Calmeaza-te de ce nu ai puterea sa accepti si ca ai fost fraierita asa e viata, iar daca incerci sa faci asta parerea mea e ca te faci de cacat.Bafta oricum

| Criss003 a răspuns (pentru Domiinic):

Adica pe tine daca te,, fraiereste,, cineva treci peste asta cu nepasare, fara sa faci nimic?

| Domiinic a răspuns:

Copil pai pana acum nu prea m-a fraierit lumea pe mine...in plus daca se intampla sa patzesti asa ceva invata din asta pentru ca poti sa patesti si a 2 oara nu te gandi la razbunare gandeste-te ca o lectie de viata.tongue

| Domiinic a răspuns (pentru Domiinic):

Ca e* scuze de greseli

| Criss003 a răspuns (pentru Domiinic):

Nu-i nimic. orice om mai greseste

| Domiinic a răspuns:

Da orice om greseste dar puteam sa ma concentrez doar pe mesajul de trebuia sa il las si atunci nu mai greseam. Oricum pana la urma ce ai de gand sa faci? Si oricum pana la urma eu zic ca la faza asta el e un fraier adica prin ceea ce a zis nu se respecta pe el insusi alta data eu zic sa ai grija si sa eviti ca cineva sa porfite sau chestii din astea ce mai buna metoda e sa nu ii dai nici o ocazie sa faca asa ceva.Bafta!

| Criss003 a răspuns (pentru Domiinic):

Pai, m-am calmat si atunci cand ma voi intalni cu el nu il bag in seama si il tratez cu indiferenta. mai e putin si vine vacanta in fiecare seara o sa ne cam vedem. avem prieteni comui nu de-alta.
si am ramas putin socata cand am auzit ce a zis. si nu am auzit din gura lui. mi-a spus cineva. dar asta e... am invatat sa-l ignor. nu e singurul baiat din lumebig grin

| Domiinic a răspuns (pentru Criss003):

Asa e viata eu nu stiu cum esti tu dar eu nu am incredere in nimeni adica poate ca am avut si o viata sa zic din cate am observat pana acum mai diferita decat a celorlalti dar nu conteaza asta e vorba ca nu prea mai poti sa ai incredere in nimeni si totusi incearca sa iti alegi persoanele din jurul tau mai cu grija si sa fie persoane care sa merite sa stea langa tine sa iti merite prietenia si sper sa nu intelegi ca ma dau eu destept pe aici ca si eu sunt vai de capul meu si am facut si fac greselii destule dar pur si simplu vreau sa iti fie bine.Bafta!

| Criss003 a răspuns (pentru Domiinic):

Multumesc!

| Domiinic a răspuns (pentru Criss003):

Cu cea mai mare placere.tongue

| axenterobert a răspuns:

Pai, combinate cu un baiat.happy Treceti amun2 prin fata lui, sarutati-va, etc.
Isi va baga ghiara in gat :*

| Criss003 a răspuns (pentru axenterobert):

Imi place ideea.dar sa mai aud alte variantewinking