| denisssssss a întrebat:

O fata de la liceu mi-a spus că îi place de mine și eu i-am zis la fel a trecut un weekend și era total diferita fata de cum era. Ia fiind foarte drăguță cu mine in weekend ul anterior, și după se comporta cu mine ca un dușman. a spus că vrea să zică că îi place caracterul meu că om și sa fim prieteni buni. Ce credeți că este dau. Funda

Răspuns Câştigător
| sofisis a răspuns:

Este varsta.
happy Asa e in copilarie, azi te iubeste, maine te uraste. Nu da prea mare importanta

1 răspuns:
| denisssssss explică:

Bine că îmi place de ea și sunt gay... Mars in *** de gunoi de om