| BurnoutBro a întrebat:

O intrebare pentru fetele cu o varsta 18+
Sa luam varianta in care aveti un prieten(just friend and no more ), el va atrage din punct de vedere sentimental insa nu continuati ceva mai serios decat atat...
El va ajuta sa depasiti o situatia dificila si voi ati facut o greseala fatala in care il puneti pe el in fata loviturii, dar inconstient de ceea ce ati facut.
Voi incepeti sa ii scrieti si el va da un feedback de genu : ( Sunt dezamagit si nu mai vreau sa vorbim si sa ne vedem).
Care sunt actiunile voastre in acest caz?
Ati dori sa restabiliti ceea ce ati distrus sau lasati ca el sa stea asa suparat fara a actiona?

Răspuns Câştigător
| Katie1356 a răspuns:

Depinde de tine, de cat tii la el. Pana la urma greseala e a ta, ar fi frumos macar sa il rogi sa va vedeti si sa iti ceri scuze, daca decizi ca mai mult nu vrei.

| CristiDinBucuresti a răspuns (pentru Katie1356):

Cel care a pus intrebarea este băiat, si va intreaba pe voi fetelor ce a ti face in situatia lui.

| Katie1356 a răspuns (pentru CristiDinBucuresti):

Da, iar eu am raspuns din perspectiva unei fete- cum ar trebui sa gandeasca o fata.

4 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Și ți se pare frumos?

| Crackman a răspuns:

Pai daca el a incasat o pentru tine... Sa iti fie rusine ca nu i ai oferit macar un first date si dupa sa ii spui ca nu merge. Acum nu stiu ca sunt baiat dar din partea cealalta daca el a facut ceva major inseamna ca chiar vrea ceva cu tine. Acum este posibil ca el sa fie sansa vietii tale si descoperi ca ai gresit totul cand l ai bagat in freind zone. Dsr astea le descoperi dupa... Mult dupa