| stefan79 a întrebat:

O să fiu direct: cum îmi pot face prietena să aibă orgasm fara să îi dau pantalonii jos + folosind doar mâna?
Pot doar să o ating pe sub chiloți, însă fara a-i da jos pantalonii sau chiloții? (o facem pentru o provocare şi pentru experiența în sine)
Ținând cont că o pot excita foarte lejer, prin atingeri între picioare, credeți că este posibil? Dacă da, cum anume?
Bănuiedc că nu e f complicat, dar vreau şi părerea voastra, mersi big grin.

3 răspunsuri:
| Alyra a răspuns:

E complicat doar pentru că nu poți să-ți miști mâna chiar cum vrei. Nu trebuie să faci nimic diferit.

| Sofer a răspuns:

Baga mana la veverița și sărut o în acelasi timp.

| Paul754880338 a răspuns:

Da poti fara sa ii dai pantalonii jos, cu conditia ca ea sa poarte fusta, fara chilotei... si de atunci in colo, cum si cu ce o atingi si pana la orgasm, sunt doar detalii minore, dar cu conditia sa ai si concursul ei.
Poate pana afli raspunsul corect se inventeaza telecomanda si pentru asta si atunci sa vezi cum toata lumea sta in casa mai ceva ca de pandemie;-))