| papusika97 a întrebat:

Buna TPU o sa incep asa am un prieten suntem virgini amandoi dar el se teme sa o facem deoarece crede ca o sa il acuz de viol sau ca dupa ce ne despartim din razbunare o sa il dau la politie si chesti dar i-am spus ca nu voi face asta si ca trebuie sa aiba incredere in mine tin sa spun ca nu o sa o facem acum pe viitor dar el de asta se teme niste sfaturi cum l`as putea convinge?
Multumescbig grin

Răspuns Câştigător
| raspunz a răspuns:

E greu de spus, pentru o relație normală este necesar ca cei doi parteneri să aibă încredere unul în celălalt. Nu are de ce să se teamă de tine decât dacă tu ai 14 ani iar el e major sau chestii de genul ăsta.
Încearcă să îi explici că îl iubești și dorești să faceți dragoste și că trebuie să aibă încredere în tine.

| papusika97 explică (pentru raspunz):

Bun nu ii major si nu am 14 ani i-am explicat si oricum nu e vorba de acum neaparat

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca e major gandeste foarte bine iar tu baga-ti mintiile in cap ca esti prea mica ca sa faci acest pas. Cand faci 18 ani atunci faci armasarul iute si nu mai e problema cu puscaria.

| papusika97 explică (pentru mgtow):

Nu are 18 ani si nu e vb de acum pe viitor si nu am nevoie sa imi bag mintile in cap ca stiu foarte bine ce vreau sa fac

| amoramor a răspuns:

Deci, sa inteleg si eu, acum femeile (fetele) se roaga de barbati (baieti) sa faca sex cu ele. Interesant! Sa revenim la treburi mai serioase, daca vrei neaparat sa faci sex, cu el, in primul rand nu uita de PREZERVATIV, apoi cand sunteti singuri, poti sa incepi sa-l saruti, sa ii spui vorbe frumoase la ureche, sa-l atingi tu "involuntar" in zonele fierbinti, ii poti pune mainile pe corpul tau, daca l-ai incins destul, greu va zice nu...A, daca va ganditi sau vorbiti despre sex, cred ca poti sa incerci si cu un film porno.

| Vali96 a răspuns:

Lasa-l pe fatalau. Vino la mine devil laughing

| papusika97 explică (pentru Vali96):

Nu e fatalau stie destul de multe

| RobiiRobi a răspuns (pentru Vali96):

:d Sau la mine, nu ma supar laughing

| JustmeV a răspuns:

Fal sa aiba incredere in tine, ca nu vei face asa ceva. Insista.winking

| Ezlot a răspuns:

Dupa cum gandeste cred ca e cam mic de varsta...incearca sa il faci sa aiba incredere in tine.incearca si u sa il faci sa iti puna mana pe zonele mai intime.(sani.) si asa o sa vada ca nu se intampla nimic.si stai linistita odata ce trece timpul va vrea el acest lucru.big griniti garantez doar e baiat ce naibalaughing

| papusika97 explică (pentru Ezlot):

Vrea dar se teme ca voi face acest lucru si nu vreau acum e vb de viitor am specificat