| xGloryaax a întrebat:

pai uitati care e problema plac un baiat care e in clasa cu mine si el imi zice mereu sa vin cu el acasa (nu chiar pana acasa ca stam cam departe)numai ca sa il conduc pana unde e strada mea oricum si nu ma lasa sa plec pe alta strada stiti poate o sa credeti ca sunt nebuna dar la serbari si spectacole importante doamna invatatoare ne-a pus impreuna (noi 2_ )la toate eu cred ca e destinul! si in fine imi zambeste cand merg cu el se inroseste la fata si lasa capu in jos ...treaba e ca noi doi cred ca si el ascunde asta. amandoi ne tachinam ne prefacem ca ne uram ce credeti e bine sau rau ce facem noi doi? ne potrivim? va rog explicati-mi!

Răspuns Câştigător
| d3nisa202 a răspuns:

Pai happy Ce e rau sa incerci happy Eu cred ca da... dar din cat ne-ai povestit tu nu prea poti sa-ti dai seama :* Oricum baiatul te palce :* Banuiesc ca sunteti in clasa 3-4 [cu doamna invatatoare] Sunteti prea mici pentru. o relatie happy Dar asta nu inseamna ca nu puteti sa fiti in viitot :* Tu pastreaza relatia asta buna de rpietenie cu el si mai tarziu, poate, poate smug INcearca sa il imbratisezi, sa ii zambesti tot asa smug Ca sa nu il pierzi happy bafta:* Sa ai o zi palcute ^^

1 răspuns:
| d3nisa202 a răspuns:

Scz de greseli :* M-am grabithee hee