| Lllllll01 a întrebat:

Pe data de 19 decembrie am avut contact sexual neprotejat, eram in perioada in care nu eram fertila, nu a ejaculat in mine și am avut grijă și la lichidul preejaculator! Trebuia să am menstruație de ieri și încă nu mi-a venit.
Sunt șanse de sarcina? E urgent!

Răspuns Câştigător
| Swagmotherfuckers a răspuns:

Nunu,foarte slabe sanse. iubitei mele i-a intarziat aproape o luna, daca dupa doua saptamani nu vine atunci ia un test si fa-l dimineata, dar oricum, stai linistita nu esti.

10 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Nu sunt sanse sa fii gravida.

| Lllllll01 explică (pentru Emilian65):

Și de ce ar întârzia?

| daddyissues a răspuns (pentru Lllllll01):

Poate intarzia si de la micile dereglari hormonale..important e ca tu sa fi pregatita mereu...te poate surprinde

| Frank51 a răspuns:

Ce va jucati voi cu viata... Mi-e scarba de oamenii care isi bat joc de lumea asta. Va puteti proteja in nspe mii de moduri, dar voi tot vreti sa aduceti pe lume o viata nevinovata. Nu stiu cat de informati sunteti, dar orice metoda neprotejata este 100% cu risc si cine o face este inconstient.

| Lllllll01 explică (pentru Frank51):

Nu ești în stare să mă judeci! Pe nimeni altcineva de altfel!?

| Lllllll01 explică (pentru Frank51):

Nu ești în măsura să mă judeci! Am cerut un răspuns, nu judecați! Să îți vezi de treaba ta!

| Frank51 a răspuns (pentru Lllllll01):

Cum sa nu judec inconstienta. big grin

| Lllllll01 explică (pentru Frank51):

A fost o simpla greșeală! Nimeni nu este în măsură să judece pe nimeni!

| Frank51 a răspuns:

Pai da, si daca din greseala ramai insarcinata cine se joaca cu viata unui copil? Ajungem la concluzia ca greseala=inconstienta? Da. Sunteti copii, e normal sa faceti greseli, dar nu din astea! Ganditi-va putin inainte de a face orice, nu numai la capitolul relatii ci si in viata de zi cu zi. Sigur nu stii ca poti ramane insarcinata extrem de usor daca nu folosesti prezervativ, nu conteaza cat de adanc, cat de incet, sau cat lichid preejaculator este, sau cand se intretine actul sexual, organele sexuale sunt inca foarte greu de descifrat si foarte diferite unul fata de altul si nu exista un anumit timp in care poti face sex neprotejat! Mie mi se pare o regula de bun simt pe care oricine ar trebui sa stie asta, iar cand vad ca unii nu o stiu(asa cum esti tu) ma enervez si s-a vazut rezultatul. Daca tu asculti ce vrei sa auzi, nu adevarul, e problema ta, eu am spus realitatea si daca vrei accepti daca nu, nu. Sper ca nu te-am suparat sau ofensat si in caz ca da, imi cer scuze.

| daddyissues a răspuns:

Unde a ejaculat la final?