| Anonimul54287654098 a întrebat:

Penisul se decaloteaza și cand faci sex cu prezervativ?

Răspuns Câştigător
| SupMates a răspuns:

Cand faci sex trebuie sa decalotezi si penisul ca altfel nu prea merge treaba.
Si cu si fara tot aia e.

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Buna TPU! Penisul se decaloteaza și cand faci sex cu prezervativ?
Raspunsul corect este DA.
Fiindca acest lucru se va intampla in cazul in care prezervativul este montat corect pe penisul erect si complet decalotat ceea ce provoaca procesul de ''lipire'' a prezervativului de preputiu si drept urmare miscarea prezervativului se produce impreuna cu preputiul deodata si in acelasi ritm si lungime de deplasare astfel ca prezervativul se pliaza sub preputiu in momentul in care acesta revine si acopera glandul penian. Multa sanatate!

| Goete a răspuns:

Daca pui corect prezervativul, il pui pe penisul decalotat

| Username272 a răspuns:

Nu prea se decolteaza ca nu are aceeași frecare ca si fara prezervativ, dar recomandat ii prima dată sa decoltezi penisul dupa sa pui prezervativul si asa este mai ok