| ApaMineralaPlata a întrebat:

Buna TPU peste cateva saptamani va fi ziua iubitului meu suntem impreuna de 6 luni, sincer sa va spun nu am nici o idee despre ce cadou as putea sa-i iau, vreau ceva care sa-l impresioneze cu adevarat, va rog seriozitate sad. Cea mai buna idee va primi funda, va multumesc anticipat! :*

9 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

O mingie de fotbal.

| Danysan a răspuns:

Fa Dragoste cu el in caz ca nu s-a Intamplat Inca.Va Fi SPECIAL>

| Ichnat a răspuns:

Daca am fi seriosi am murii tristi... happy

Uite aici o lista: prezervativa, bauturi, mers in orasi si faci tu cinste big grin, ceva creat de tine (album foto cu intamplari, pahar, tricou personalizat, bratara), un joc electronicbatting eyelashes

| Unstopable a răspuns:

Un threesome

| vegeta a răspuns:

Daca esti plina de bani un lant de aur sau un Iphone 5 cred ca s-ar bucura mai mult decat iti poti imagina tu asa ca... daca te iubeste cu adevarat si daca te duci cu o bomboana va fi fericit asa ca...

| Anielad a răspuns:

Poti sa faci o rama mare cu o fotografie cu tine sau cu voi doi, sau tricouri cu pozele voastre...Succes!

| costik1 a răspuns:

Hmm...fac 2 liste happy :
1.(glumesc) Bautura prezervative si o noapte fierbinte. big grin
2.(serios) Un album foto(poze comice/romantice) cu voi 2,
Da` el cati ani are?

| Vladyo a răspuns:

Ce foarte ingenios si Asta nu o va uita niciodata in viata vietii lui( trebuie sa ai curaj).: Cupoane cu sex.