| andreeadonica a întrebat:

Peste cateva zile este ziua surorii mele, iar iubitul surorii mele m-a rugat sa aflu ce isi doreste de ziua ei dar fara sa o intreb direct,, ce iti doresti de ziua ta?,, si nu stiu cum sa o fac. Va rog ajutati-ma! Urgent!

2 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Daca nici tu nu ti cunosti sora noi ce să zice m. Vorbeste cu mama ta si intreaba o poate i-a zis sora ta ceva ce si dorestte de ziua ei, tu ce varsta ai? Dar sora ta?

| Necunoscut112 a răspuns:

Îi spui ceva de genul :"fată, m văzut cu tare lucru şi îmi place foarte mult, o să strâng bani să mi-l iau" şi poate îţi spune şi ea ce ar vrea să îşi ia.