| iuliaamanu729 a întrebat:

Bună TPU, pot rămâne insarcinata cu propriile ovule? Adică nu am facut...cu un bărbat dar îmi introduc diferite obiecte in vagin.

6 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Exista specii care atunci cand intr-o anumita zona, populatia ramane fara masculi, femelele isi pot schimba sexul si astfel se asigura perpetuarea speciei. Pana in prezent, nu s-au gasit dovezi ca specia homo sapiens ar avea aceasta abilitate.winking

| Violleta2022 a răspuns:

Vezi sa nu-ti perforezi vaginul sau sa-ti produci rani, sau sa ramana morcovul intepenit pe acolo, sa ajungi la spitalul de urgenta, de rasul orasului.
Pacat ca te mananca in pasarica, dar esti incapabila sa stii macar cum se fac copii!

| Ka0ru a răspuns:

Te rog deschide un manual de biologie...

| UnulSimplu312 a răspuns:

Nu,nu poți rămâne gravida, ca să ramai gravida ai nevoie de sperma care o obții doar de la barbati

| BlankyFOXy a răspuns:

Fain troll, dar nu... nu poti

| adcov a răspuns:

Ferească Dumnezeu să rămâi însărcinată și să se înmulțească proastele ca alde tine. Și așa sunteți destule.