| Brufen a întrebat:

pot ramane insarcinata daca am simulat actul sexual cu prietenul meu? Eram amandoi imbracati cu lenjerie intima si blugi.Doar m-am frecat de penisul lui.

3 răspunsuri:
| Cătălina a răspuns:

Cum naiba mai ai tupeul sa pui asemenea intrebari pe aici, cand nici macar nu stii in ce te bagi?! Rusine, generatia voastra, voi nu mai aveti copilarie? De cand terminati gradinita, sariti cu capul direct in treburi de astea? Vai tie!

| Sim0 a răspuns:

Nu, nu poti straight face. Odata ce nu a ejaculat in tine nu exista sanse. oh go on.

| GLu a răspuns:

1000% nu ai cum sa ramai insarcinata!