| anonim_4396 a întrebat:

Pot ramane insarcinata daca am simulat actul sexual cu prietenul meu? Eram amandoi imbracati cu lenjerie intima si blugi.Doar m-am frecat de penisul lui.

19 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Nu înțeleg de ce nu te informezi înainte de a face un astfel de joc?
Fără penetrare, nu!
Pa, pa.

| ghineanamaria a răspuns:

Doamne cum poti sa gandesti asa?
Stii macar cum poti sa ramai inscarcinata?
Ce o fi asa greu sa se stie ca numai dezbracati si facand sex poti sa ramai tu insarcinata.Parca n-ai sti! N-ai niciun pic de informare?

| bibi5961 a răspuns:

Ba o sa ramana insarcinata. scuze, am uitat sa precizez ca blugii o sa ramana insarcinati de atata prostie omeneasca. pune mana pe cartea de anatomie si apoi vii cu intrebari de-astea pe aici. bafta la facut copii prin blugi

| Jhfdfd a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinatawinking oh go on
Vaginul nu a fost penetrat... deci nu a ejaculat in tine big grin logic ca nubatting eyelashes
Succes big grin

| StylesGirl a răspuns:

Uff..La aceasta categorie gasesc numai noobi. Nu ramai insacinata! x(

| adelolyta a răspuns:

laughinglaughing doamne cate intrebari de genul asta am vazut azi, uite nu ai cum sa ramai insarcinata in primul rand ai fost imbracata in al doilea rand nu tea pentrat ci doar te-ai frecat de penisul sau.

| adelolyta a răspuns:

Penetrat*

| umbrax a răspuns:

Nu poti ramane insarcinata doar ati facut-o imbracati

| adelolyta a răspuns (pentru umbrax):

Pardon nici macar nu au facut-o, a face sex inseamna ca baiatul o penetreaza pe fata ei doar sau jucat putinbatting eyelashes

Răspuns utilizator avertizat
| Sim0 a răspuns:

Nu, nu ramai insarcinata.

| AlexTeYubeste315 a răspuns:

Salut, pai... depinde scuzami expresia da daca si-a facut laba si a ejacuat pe acei blugi 5% da se poate sa ramai insarcinata
sper ca m-ai inteles

| iulya23 a răspuns:

Nu ramai insarcinata! :*

| justmeandmyboringself a răspuns:

N-ai cum.

| ionutr98 a răspuns:

Draga Alina! Daca a-ti facut-o imbracati nu poti ramane insarcinata big grin:*

| nimenii007 a răspuns:

Nu ai cum sa ramai insarcinata atata timp cat nu ati avut un act sexual ~:X

| TaBu a răspuns:

Normal... E firesc esti insarcinata copilul sa aiba numele meu multa bafta!

| Anghel_Diana_1997 a răspuns:

Normal ca nu! daca nu stiiiii nici macar atat. eu zic sa lasi penisul iubitului si sa pui mana sa te informezi.

| nOnPubliK a răspuns:

Deci nu are nici o treaba daca nu a ejaculat an tine... imposibil sa ramai insarcinata!