| Ioanamaria45 a întrebat:

Pot sa spun ca am o mare problema.
Prietenul meu cel mai bun este îndrăgostit de o fata de aproape 6 luni.
El a fost plecat in ultimele 2 luni in Franța, iar eu nu știu cum am reușit sa vorbesc mai mult cu ea și ne-am sărutat de câteva ori.
Cred ca îmi place foarte mult de ea și nu știu ce sa fac.
Pe prietenul meu l-a refuzat de mai multe ori, iar pe mine nu.
Eu i-am spus ei acum 3 zile ca nu putem fi impreuna, deoarece asta ar însemna sa-mi trădez cel mai bun prieten.
Astăzi am încercat sa o iau de mâna și mi-a spus ca dacă tot îmi este mi-e de cel mai bun prieten al meu, sa o las in pace.
Mi-e frica sa nu o pierd.
Ce ar trebui sa fac?

9 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Dar ar trebui sa urmezi... fericirea ta in primul rand, daca pe el nu il vrea... asta este. Daca el o sa se supere ca tu ii vezi de viata, asta inseamna ca nu o sa ii vezi? Exclus.

Asa ca ar trebui sa faci ceea ce simti cu adevarat.

| Emilian65 a răspuns:

Daca ea a acceptat sa va sarutati, inseamna ca vrea o relatie cu tine in lipsa prietenului tau.

| Crackman a răspuns:

Trebuie sa faci o alegere.
Adevarul este ca prietenul te v a trada la un momendat, pierzi fata.
Ramai cu fata este foarte posibil sa nu iasa treaba chiar wow si il pierzi pe ala.
Practic si teoretic ii pierzi pe amandoi cu timpul? asa mai bine alegi sexul cu tipa

| Marius22222222222 a răspuns:

Eu i-am spus ei acum 3 zile ca nu putem fi impreuna, deoarece asta ar însemna sa-mi trădez cel mai bun prieten. Buna dimineata deja l-ai tradat

| Marius22222222222 a răspuns:

Scuze dar tu vorbesti de sărut cu o fată..vad eu bine ca scrie ioana maria?laughing

| ShaOfHatred a răspuns:

Man, șarpe-miu. Nu știi codul? Nu te dai la tipa prietenului tău, chiar dacă tipa nu-l place pe prietenul tău...

| alexalx1234 a răspuns:

Ești cumva lesbiană? Văd că ai nume de fată

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"nu stiu cum am reusit sa vorbesc mai mult cu ea si ne-am sarutat de cateva ori"

Hai las-o balta. Asa prin magie, stii. Tu dormeai si deodata te-a sarutat, ca pe Printesa din padurea adormita, tu nu stiai nimic!

| Ștefaniq a răspuns:

Să fii cu ea. Dacă este cel mai bun prieten al tău, o să înțeleagă. O să fie puțin gelos și supărat pe tine...dar măcar ești cu ea. Și gandește-te dacă merită fata aia.