| Nutella12345 a întrebat:

Poti ramane insarcinata daca un barbat se sterge in zonele intime cu un prosop iar dupa o femeie se sterge in zonele intime cu acelasi prosop?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabilitatea de a se putea produce o sarcina in acest mod este extrem de mica spre imposibila chiar si in situatia in care acel prosop cu sperma pe el, s-ar folosi imediat pentru stergerea zonei vulvare si de asemenea chiar si daca acest lucru s-ar produce in ziua ovulatiei, adica in cea mai fertila zi a perioadei fertile din respectivul ciclu menstrual. Multa sanatate! big grin

5 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Daca femeia este in perioada fertila, este posibil sa ramana gravida.

| Sofer a răspuns:

Nu are cum s-a ramana...

| Mak99 a răspuns:

Depinde cand se sterge cu prosopul.O femeie nu poate sa ramana insa o fata poate, pentru ca femeia stie ca nu trebuie sa se stearga cu acelasi propop, fata nu happy.

| Mary265 a răspuns:

Nu este posibil asa ceva. O sarcina se instaleaza atunci cand ajung in vagin spermatozoizi. Iar in contact cu aerul sau apa mor. Nu se instalează o sarcina atat de usor. Funda?

| aladin83 a răspuns (pentru Mary265):

Se poate sa ramana insarcinata si in cada de la dusi daca fac baie impreuna. baiatul isi da drumu in apa.