| pandalia a întrebat:

TPU! Prietena mea a fost indragostita de un baiat vreo 3 ani, dar a fost doar o joaca... acum, de ceva timp, eu m-am indragostit de un prieten de al acelui baiat... bine, de fapt nu prea stiu exact ce simt pentru el... nu stiu ce sa fac si cum sa ma apropii de el... niste sfaturi?

3 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Asteapta pana el va incerca sa se apropie de tine, nu tu de el. Nu am inteles ce legatura are prietena ta cu acest caz al tau.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Printr-o simpla intrebare:"ce faci?"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu stii sigur ce „simpti" pentru el, stai cuminte.pana intelegi ce se intampla cu tine.